Értékesítés:

SzT


Dr. Szabados Tamás
Kereskedelmi igazgató

+36 30 198-4898
szabados@andest.hu

Győr-Moson-Sopron, Vas, Veszprém, Komárom-Esztergom, Zala megye

LG


Lőkös Gábor
Értékesítési vezető Kelet-Magyarország

+36 30 537-3154
lokosg@andest.hu

Szabolcs-Szatmár-Bereg, Borsod-Abaúj-Zemplén, Hajdú-Bihar, Heves, Nógrád megye

Gyurcsik Zsolt

Gyurcsik Zsolt
Brand manager

+36 70 411-8204
gyurcsik@andest.hu

Békés, Csongrád-Csanád megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye

CsM


Csáki Miklós
Brand manager

+36 30 509-7378
csaki@andest.hu

Pest, Fejér megye Sárbogárd-Lajoskomárom vonaltól északra, Bács-Kiskun megye, Somogy megye

Gölöncsér István

Gölöncsér István
Brand manager

+36 20 419-1349
goloncser@andest.hu

Fejér megye Sárbogárd-Lajoskomárom vonaltól délre, Tolna, Baranya, Somogy megye

Vagenhoffer Tamas

Vágenhoffer Tamás
Brand manager

+36 70 337-5085

Veszprém megye

NL


Nagy Lajos
Brand manager

+36 30 313-5425
nagylajos2016@gmail.com

Jász-Nagykun-Szolnok, Csongrád-Csanád, Békés megye

Vevőszolgálat:

farkasdi.jpg

Farkasdi Márk
Vevőszolgálati vezető

+36 70 312-0114
farkasdi@andest.hu





Nyugat-magyarországi telephely:

9026, Győr, Bécsi u. 14


ertlerferenc.jpg

Ertler Ferenc
Lemken alkatrész

+36 70 408-2334
lemkenalkatresz@hotmail.com

szammer károly

Szammer Károly
Szerviz

+36 70 408-2332
szammer24@freemail.hu

b607918f704465e67ebc78a167651426.png

Félix Bálint
Farmet alkatrész

+36 70 596-8828
felix.szolg@gmail.com

Közép-magyarországi telephely:

Szolnok, Külterület 0109/11 Hrsz. (Transzformátor telep 1.)

GPS: 47,2043834; 20,1527204


ifj2.jpg

ifj. Hamar Sándor
Alkatrész, szerviz

+36 30 500-8326
ifjhamar@andest.hu

Hamar Sándor

Hamar Sándor
Alkatrész, szerviz

+36 30 182-9297
hamar@andest.hu

esses1.jpg

Esses József
Szerviz

+36 70 622-4394
esses@andest.hu


barandi.jpg

Bárándi Zsolt
Alkatrész

+36 70 629-9607
barandi.zsolt@andest.hu

kiszely.jpg

Kiszely Péter
Szerviz

+36 70 947-0401
kiszely@andest.hu

Kelet-magyarországi telephely:

4551,Nyíregyháza, Nyíregyházi u. 24/B.


Lőkös Ádám

Lőkös Ádám
Alkatrész

+36 30 606-3448
lokosa@andest.hu

Fabu László

Fabu László
Szerviz

+36 30 606-3442
fabu@andest.hu

Dél-nyugat magyarországi telephely:

7013 Cece, Újmajor
GPS: 46.774220,18.649893


Sebestyén Dénes

Sebestyén Dénes
Alkatrész

+36 70 629-9812
sebestyen@andest.hu

Markovics Zoltán

Markovics Zoltán
Szerviz

+36 30 536-2247
markovics@andest.hu

Elérhetőségeink:

ANDEST - 2005 Korlátolt felelősségű társaság

Cím:
9024 Győr, Baross Gábor utca 55/B.

E-mail cím:
szabados@andest.hu

Telefonszám:
+36-30-198-48-98